ESET Secure Enterprise + 1 metai 1 komp.

ESET Secure Enterprise + 1 metai 1 komp.


 • Gamintojas:
 • Kodas: 322739
 • Garantija: mėn.
 • Kiekis: 10

Kaina : 170.28 €

Aprašymas

Nauja licencija skirta 1 kompiuteriui 1 metams. Elektroninė versija.

ESET Secure Enterprise+ suteikia maksimalią apsaugą visoms darbo vietoms ir serveriams skirtingose platformose kartu su pažangiu duomenų šifravimu.

Sprendimą sudaro:

 • Endpoint Antivirus
 • Mobile Security
 • File Security
 • Endpoint Security
 • Mail Security
 • Gateway Security
 • Nuotolinis valdymas su ESET Remote Administrator
 • Duomenų šifravimas su ESET Endpoint Encyption.

Apsaugos funkcijos:

Galutinių įrenginių apsauga nuo kenksmingų kompiuterinių virusų.

Apsaugo Windows ir macOS operacines sistemas. Turi galingą apsaugą nuo šnipinėjimo (Anti-Phishing) ir saugo Jūsų konfidencialią informaciją, slaptažodžius, padeda aptikti nepatikimas internetines svetaines. Taip pat gaunate asmeninę užkardą, saityno apsaugą, apsaugą nuo įtraukimo į užgrobtų kompiuterių tinklą. Galite rinktis įdiegti ESET Endpoint Security arba ESET Endpoint Antivirus.

Apsauga nuo brukalo. 

ESET NOD32® technologija leidžia saugoti jūsų pašto dėžutes. Nepageidaujami el. laiškai, vadinami brukalu, patenka į didžiausių elektroninio ryšio problemų kategoriją. Brukalas užima iki 80 procentų visų el. pašto ryšių. Apsauga nuo brukalo yra skirta apsaugoti nuo šios problemos. Suderindamas keletą el. pašto saugos principų, apsaugos nuo brukalo modulis užtikrina puikų filtravimą, kad jūsų pašto dėžutė išliktų švari.

Prieigos prie saityno apsauga.

Galimybė jungtis prie interneto yra standartinė daugelio asmeninių kompiuterių funkcija. Deja, internetas taip pat tapo pagrindine kenkėjiško kodo persiuntimo terpe. Prieigos prie saityno apsauga veikia stebėdama ryšį tarp interneto naršyklės ir nuotolinių serverių ir vykdo HTTP (hiperteksto perdavimo protokolas) bei HTTPS (šifruotasis ryšys) taisykles. Prieiga prie tinklalapių, kuriuose mūsų žiniomis yra kenkimo turinio, yra užblokuojama prieš tokį turinį atsisiunčiant. Visus kitus tinklalapius nuskaito atitinkamas nuskaitymo modulis ThreatSense, kai jie yra įkeliami. Jei aptinkama kenkimo turinio, tokie tinklalapiai užblokuojami. Prieigos prie saityno apsauga siūlo du apsaugos lygius: blokavimo naudojant juodąjį sąrašą ir blokavimo pagal turinį.

Mobiliųjų įrenginių apsauga.

ESET NOD32® technologija leidžia realiu laiku aptikti grėsmes Android įrenginiuose, valdyti įrenginius nuotoliniu būdu ir saugo nuo šnipinėjimo. iOS įrenginams galima realiu laiku siųsti perspėjimus apie pavojingas programas ir puslapius. Apsauga nuo vagystės leidžia nuotoliniu būdu užrakinti/atrakinti dingusius įrenginius arba ištrinti įrenginyje esančius duomenis.

Virtualizacijos apsauga.

Jeigu naudojate VMware arba kitą virtualizacijos sprendimą, ESET Shared Local Cache arba Bendrinamas vietinis podėlis padidina našumą virtualizuotose aplinkose, pašalindamas tinklo nuskaitymo dubliavimą. Tai leidžia optimizuoti tinklo nuskaitymą.

Failų apsauga.

Antivirusinė programa ir apsauga nuo šnipinėjimo aptinka įvairias grėsmes: kompiuterinius virusus, Kenkėjiškas prieigos programas, kurios suteikia interneto įsilaužėliams neribotą prieigą prie sistemos ir užmaskuoja jų buvimą, kirminus ir šnipinėjimo programas. Išplėstinis atminties skaitytuvas veikia kartu su įsilaužimų blokatoriumi ir užtikrina geresnę apsaugą nuo kenkimo programinės įrangos, kuri buvo sukurta siekiant išvengti apsaugos nuo kenkimo programinės įrangos produktų pasitelkiant klaidinimo ir (arba) šifravimo priemones.

Duomenų šifravimas.

ESET Endpoint Encryption – paprasta naudoti šifravimo programa, skirta įvairaus dydžio įmonėms, šifruojanti kietąjį diską, nešiojamas laikmenas, failus ir aplankus, el. paštą, virtualius diskus ir archyvus.
Sprendimas pasižymi administratoriams lengvai suprantamais diegimo ir valdymo nustatymais. Valdymo serveris paremtas hibridine debesų technologija, tai leidžia nuotoliniu būdu įrenginiuose valdyti šifravimo raktus ir saugumo politiką. Kliento pusė reikalauja tik minimalaus vartotojo įsitraukimo, apsaugant visus jūsų įmonės duomenis.

Nuotolinis valdymas.

ESET saugumo sprendimai dera su tinklais, kuriuose veikia įvairių tipų platformos. Jūsų tinklui gali priklausyti įrenginiai su naujausia „Microsoft“, „Linux“ pagrindu veikiančia, „Mac OS“ operacine sistema bei mobiliųjų įrenginių operacine sistema (mobilieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai). Tai programa, leidžianti valdyti ESET produktus tinklo aplinkoje iš vienos centralizuotos vietos. Užduočių valdymo sistema leidžia įdiegti ESET saugumo sprendimus nuotoliniuose kompiuteriuose ir operatyviai reaguoti į naujas problemas bei grėsmes. Nesuteikia apsaugos nuo kenkimo kodo, bet naudoja ESET saugos sprendimą kiekviename iš klientų.

Toliau pateiktame paveikslėlyje iliustruojama pavyzdinė ERA valdomo ESET saugumo sprendimų apsaugoto tinklo architektūra:

Odoo CMS - a big picture

Sistemos reikalavimai:

 • Darbo vietų apsauga: Microsoft Windows, iOS, Linux, Vmware
 • Serverių apsauga: Microsoft Windows Server, Linux/BSD/Solaris, Microsoft Exchange Server, IBM Domino, Kerio
 • Mobiliųjų įrenginių apsauga: Android, iOS (tik įrenginių valdymas)
 • Duomenų šifravimas: Microsoft® Windows® 10, 8, 8.1, 7, Vista, XP SP 3, Microsoft® Windows® Server 2003 – 2012, mobilioji platforma: iOS.

Po licencijos užsakymo ir apmokėjimo, licencijos kodą gausite artimiausiu metu.

Papildoma informacija